Assessed value
$292,440
$215,390 bldg · $77,050 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS60
Year built
2018
1,816 sqft
Building
- Style
- Ranch
- Year built
- 2018
- Living area
- 1,816 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Vinyl
- Heat
- FHA · Propane
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Quassapaug Rd
124 QUASSAPAUG RD
$19,980 · Built 0
143 QUASSAPAUG RD
$157,440 · Built 2004
148 QUASSAPAUG RD
$188,120 · Built 1998
149 QUASSAPAUG RD
$178,090 · Built 1998
157 QUASSAPAUG RD
$167,290 · Built 1998
166 QUASSAPAUG RD
$144,480 · Built 1997
168 QUASSAPAUG RD
$176,980 · Built 1999
169 QUASSAPAUG RD
$186,510 · Built 1998