Skip to main content

Parcel · Map 395800

46 CEDAR GROVE

Owner: CALABRO FRANK & JOCELYN

Assessed value

$316,130

$235,410 bldg · $80,720 land

Acreage

Land use

Vacant Land

OS60

Year built

2018

2,288 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2018
Living area
2,288 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Gas

Recorded sales

  1. Jun 9, 2017

    Bk/Pg OPM-160144

    $40,000

More on Cedar Grove