Skip to main content

Parcel · Map 391700

76 HESSEKY MEADOW RD

Owner: THOMAS FLORENTINE E

Assessed value

$308,540

$222,580 bldg · $85,960 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2001

3,266 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
3,266 sqft · 2.0 stories

76 HESSEKY MEADOW RD — Woodbury Land Records