Skip to main content

Parcel · Map 388800

47 WEEKEEPEEMEE RD

Owner: WILSON GERALDINE M

Assessed value

$160,260

$91,650 bldg · $68,610 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1990

1,575 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1990
Living area
1,575 sqft · 1.8 stories