Skip to main content

Parcel · Map 38200

7 PARK RD

Owner: DEIBELE PETER HANS & PAMELA JANE

Assessed value

$130,810

$71,210 bldg · $59,600 land

Acreage

Land use

Residential

MSD

Year built

1991

1,014 sqft

Building

Style
Salt Box
Year built
1991
Living area
1,014 sqft · 1.5 stories
Exterior
Clapboards
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Apr 15, 2021

    Bk/Pg OPM-200400015

    $255,000

More on Park Rd