Skip to main content

Parcel · Map 378500

144 GRASSY HILL RD

Owner: DELLAFERA SEAN + COHEN ROBYN

Assessed value

$261,760

$194,980 bldg · $66,780 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2001

3,056 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
3,056 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Mar 22, 2018

    Bk/Pg OPM-1710096

    $378,000

More on Grassy Hill Rd