Skip to main content

Parcel · Map 377300

439 WASHINGTON RD

Owner: STOCKWELL THOMAS & O'BAR CHERYL SHREDERS; EST OF ROBERT STOCKWELL ( EACH 1/3 INT )

Assessed value

$151,140

$52,860 bldg · $98,280 land

Acreage

Land use

Commercial

OS100

Year built

1992

960 sqft

Building

Style
Office Building
Year built
1992
Living area
960 sqft · 1.0 story