Skip to main content

Parcel · Map 371600

514 MAIN ST NORTH

Owner: MAZZETTINI MARIO

Assessed value

$119,070

$56,130 bldg · $62,940 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1959

3,064 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
1959
Living area
3,064 sqft · 2.0 stories
Exterior
Stone
Heat
No Heat · No Heat

Recorded sales

  1. Jan 30, 2020

    Bk/Pg OPM-19010013

    $57,000

More on Main St North