Skip to main content

Parcel · Map 369300

138 QUASSUK RD

Owner: ROSE DANIEL A & MONICA

Assessed value

$201,040

$128,900 bldg · $72,140 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2000

2,022 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2000
Living area
2,022 sqft · 1.9 stories