Skip to main content

Parcel · Map 367200

59 PILGRIM TRAIL

Owner: LIPINSKI CAREN

Assessed value

$180,180

$114,340 bldg · $65,840 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1995

2,016 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1995
Living area
2,016 sqft · 2.0 stories
Exterior
Wood Shingles
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Feb 1, 2022

    Bk/Pg OPM-210200001

    $359,900

More on Pilgrim Trail