Skip to main content

Parcel · Map 366000

228 WASHINGTON RD

Owner: JEFFREY SCOTT D & JENNIFER L

Assessed value

$180,200

$114,360 bldg · $65,840 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1993

1,896 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1993
Living area
1,896 sqft · 2.0 stories