Skip to main content

Parcel · Map 362800

46 CHURCH ST

Owner: CZADERNA BIANCA

Assessed value

$154,230

$92,990 bldg · $61,240 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1991

1,386 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1991
Living area
1,386 sqft · 1.7 stories
Exterior
Stucco
Heat
HWBB · Propane

Recorded sales

  1. Apr 1, 2022

    Bk/Pg OPM-210400002

    $350,000
  2. Jun 20, 2003

    Bk/Pg OPM-20215

    $255,000

More on Church St