Skip to main content

Parcel · Map 352010

151 BRUSHY HILL RD

Owner: HINE KENNETH R & DONNA

Assessed value

$274,570

$201,480 bldg · $73,090 land

Acreage

Land use

OS100

Year built

2007

2,396 sqft

Building

Year built
2007
Living area
2,396 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Brushy Hill Rd

151 BRUSHY HILL RD — Woodbury Land Records