Skip to main content

Parcel · Map 351200

241 WEEKEEPEEMEE RD

Owner: LANDRY JUSTIN

Assessed value

$167,270

$100,240 bldg · $67,030 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2001

1,556 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2001
Living area
1,556 sqft · 1.8 stories
Exterior
Vertical Wood
Heat
FHA · Gas

Recorded sales

  1. Mar 30, 2021

    Bk/Pg OPM-20300027

    $170,000

More on Weekeepeemee Rd