Skip to main content

Parcel · Map 349400

23 HILLSIDE RD

Owner: KINGDON HOWARD & DONNA

Assessed value

$243,990

$176,580 bldg · $67,410 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

1998

2,861 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1998
Living area
2,861 sqft · 2.0 stories