Skip to main content

Parcel · Map 348600

404 WASHINGTON RD

Owner: DAINS GLEN H & DONNA J

Assessed value

$117,390

$64,130 bldg · $53,260 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1998

936 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
936 sqft · 1.0 story