Skip to main content

Parcel · Map 346416

12 STRONG FIELD RD

Owner: DAMICO PETER JAMES

Assessed value

$273,840

$201,770 bldg · $72,070 land

Acreage

Land use

Vacant Land

RA40

Year built

2018

1,942 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2018
Living area
1,942 sqft · 1.0 story