Skip to main content

Parcel · Map 340900

11 JUDSON AVE

Owner: HORD EDWIN V & MARILEW H-TRUSTEES

Assessed value

$193,680

$119,600 bldg · $74,080 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1992

2,120 sqft

Owner mailing

PO BOX 815, WOODBURY, CT

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Colonial
Year built
1992
Living area
2,120 sqft · 2.7 stories