Assessed value
$194,270
$130,830 bldg · $63,440 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS100
Year built
2001
1,874 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 2001
- Living area
- 1,874 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- HWBB · Oil
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Old Flanders Rd
2 OLD FLANDERS RD
$260,170 · Built 2006
6 OLD FLANDERS RD
$205,510 · Built 1993
15 OLD FLANDERS RD
$203,570 · Built 1999
19 OLD FLANDERS RD
$290,920 · Built 2007
25 OLD FLANDERS RD
$261,480 · Built 2003
30 OLD FLANDERS RD
$277,300 · Built 2018
33 OLD FLANDERS RD
$273,590 · Built 2003
34 OLD FLANDERS RD
$245,460 · Built 2005