Assessed value
$245,760
$167,770 bldg · $77,990 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS60
Year built
2002
2,584 sqft
Building
- Style
- Ranch
- Year built
- 2002
- Living area
- 2,584 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- FHA · Oil
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Steepleview Lane
9 STEEPLEVIEW LANE
$361,390 · Built 2003
17 STEEPLEVIEW LANE
$373,360 · Built 2002
20 STEEPLEVIEW LANE
$279,470 · Built 2002
23 STEEPLEVIEW LANE
$418,260 · Built 2003
28 STEEPLEVIEW LANE
$336,410 · Built 2003
29 STEEPLEVIEW LANE
$465,070 · Built 2002
38 STEEPLEVIEW LANE
$348,460 · Built 2002
41 STEEPLEVIEW LANE
$403,560 · Built 2003