Skip to main content

Parcel · Map 314700

79 FLANDERS RD

Owner: BURNS KATHLEEN A

Assessed value

$184,600

$124,750 bldg · $59,850 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2006

1,614 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2006
Living area
1,614 sqft · 1.7 stories