Skip to main content

Parcel · Map 303700

321 MAIN ST NORTH

Owner: ANTON EULISES R +; IMPERIO CRISTINA M

Assessed value

$313,280

$227,450 bldg · $85,830 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2006

3,072 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2006
Living area
3,072 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Mar 8, 2006

    Bk/Pg OPM-50103

    $505,000

More on Main St North

321 MAIN ST NORTH — Woodbury Land Records