Skip to main content

Parcel · Map 297200

32/34 LINDEN RD

Owner: MARQUIS CHERYL A +; ROBINSON KEVIN L

Assessed value

$165,690

$102,190 bldg · $63,500 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1997

1,588 sqft

Building

Style
Duplex
Year built
1997
Living area
1,588 sqft · 1.0 story