Assessed value
$205,330
$133,950 bldg · $71,380 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS60
Year built
1998
2,154 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 1998
- Living area
- 2,154 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Aluminum
- Heat
- HWBB · Oil
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Grey Fox Trail
18 GREY FOX TRAIL
$234,540 · Built 1998
23 GREY FOX TRAIL
$234,470 · Built 2001
27 GREY FOX TRAIL
$238,240 · Built 2002
39 GREY FOX TRAIL
$298,030 · Built 1998
45 GREY FOX TRAIL
$248,810 · Built 2004
46 GREY FOX TRAIL
$209,330 · Built 2001
51 GREY FOX TRAIL
$183,450 · Built 1998
59 GREY FOX TRAIL
$204,270 · Built 2001