Assessed value
$270,300
$222,360 bldg · $47,940 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS100
Year built
2006
720 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 2006
- Living area
- 720 sqft · 2.4 stories
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- FHA · Oil
Recorded sales
Sep 14, 2012
Bk/Pg OPM-110124
More on Weekeepeemee Rd
2 WEEKEEPEEMEE RD
$145,070 · Built 1974
4 WEEKEEPEEMEE RD
$227,470 · Built 1991
6 WEEKEEPEEMEE RD
$184,220 · Built 1990
10 WEEKEEPEEMEE RD
$193,060 · Built 1990
12 WEEKEEPEEMEE RD
$169,940 · Built 1990
14 WEEKEEPEEMEE RD
$132,810 · Built 1990
16 WEEKEEPEEMEE RD
$159,790 · Built 1984
18 WEEKEEPEEMEE RD
$134,240 · Built 1984