Skip to main content

Parcel · Map 282150

64 SILVER BROOK LANE

Owner: DORIO WAYNE & AMY

Assessed value

$360,010

$289,010 bldg · $71,000 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2008

3,493 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2008
Living area
3,493 sqft · 1.4 stories