Skip to main content

Parcel · Map 281500

72 POMPERAUG RD

Owner: WOLF JOHN & BETH B

Assessed value

$222,710

$163,490 bldg · $59,220 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

1993

2,720 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1993
Living area
2,720 sqft · 1.9 stories