Skip to main content

Parcel · Map 274200

29 POMPERAUG RD

Owner: PEKLO ANDREW III

Assessed value

$316,840

$253,670 bldg · $63,170 land

Acreage

Land use

Commercial

OS80

Year built

1988

6,856 sqft

Building

Style
Retail / Apartment
Year built
1988
Living area
6,856 sqft · 2.0 stories