Skip to main content

Parcel · Map 267310

49 OWL RIDGE

Owner: CRISCUOLO RICHARD & DONNA L

Assessed value

$734,330

$604,900 bldg · $129,430 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2010

6,832 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2010
Living area
6,832 sqft · 2.0 stories