Skip to main content

Parcel · Map 264600

63 BARN HILL RD

Owner: BRUSH STUART C & LAURA M

Assessed value

$256,800

$180,190 bldg · $76,610 land

Acreage

Land use

OS60

Year built

2002

2,792 sqft

Building

Year built
2002
Living area
2,792 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Barn Hill Rd