Skip to main content

Parcel · Map 262900

97 WESTWOOD RD

Owner: SUVOSKI MICHAEL + ELSER HEATHER

Assessed value

$117,520

$57,070 bldg · $60,450 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1984

1,264 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1984
Living area
1,264 sqft · 1.7 stories
Exterior
Clapboards
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Apr 25, 2018

    Bk/Pg OPM-171001121

    $152,000

More on Westwood Rd