Skip to main content

Parcel · Map 259600

877 WASHINGTON RD

Owner: LATTIS MICHAEL & PAKULA MICHELLE

Assessed value

$165,470

$100,230 bldg · $65,240 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1997

1,425 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1997
Living area
1,425 sqft · 1.4 stories
Exterior
Aluminum
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Jul 15, 2020

    Bk/Pg OPM-190700009

    $265,000
  2. Jun 29, 2006

    Bk/Pg OPM-50174

    $297,500

More on Washington Rd

877 WASHINGTON RD — Woodbury Land Records