Skip to main content

Parcel · Map 2500

51 ORCHARD AVE

Owner: JONES GARRY

Assessed value

$159,880

$94,010 bldg · $65,870 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1998

1,281 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,281 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Nov 18, 2020

    Bk/Pg OPM-20110024

    $200,000

More on Orchard Ave