Skip to main content

Parcel · Map 236800

491 GRASSY HILL RD

Owner: BONFIETTI STEPHEN

Assessed value

$325,760

$254,110 bldg · $71,650 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2018

3,005 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2018
Living area
3,005 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Propane

Recorded sales

  1. Dec 2, 2016

    Bk/Pg OPM-160044

    $65,500

More on Grassy Hill Rd