Skip to main content

Parcel · Map 235700

274 MINORTOWN RD

Owner: DYNOWSKI KRYSTYNA

Assessed value

$132,670

$71,680 bldg · $60,990 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2003

914 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2003
Living area
914 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl
Heat
Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Jul 26, 2023

    Bk/Pg OPM-220700009

    $330,000
  2. Nov 30, 2004

    Bk/Pg OPM-40048

    $249,000

More on Minortown Rd