Skip to main content

Parcel · Map 233300

65 GOOD HILL RD

Owner: LAVINE RYAN + BERUBE BRIANNE

Assessed value

$153,510

$90,760 bldg · $62,750 land

Acreage

Land use

Residential

RA40

Year built

1993

1,394 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1993
Living area
1,394 sqft · 1.5 stories
Exterior
Clapboards
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Oct 2, 2001

    Bk/Pg OPM-10002

    $245,000

More on Good Hill Rd