Skip to main content

Parcel · Map 228300

237 WASHINGTON RD

Owner: MCCLINTOCK RICHARD D

Assessed value

$170,480

$108,110 bldg · $62,370 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1993

1,927 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1993
Living area
1,927 sqft · 2.0 stories