Skip to main content

Parcel · Map 228220

199 MINORTOWN RD

Owner: LLENGA VALTER & VALBONA

Assessed value

$363,970

$290,830 bldg · $73,140 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2011

3,096 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2011
Living area
3,096 sqft · 2.0 stories