Assessed value
$205,560
$135,190 bldg · $70,370 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS80
Year built
1997
2,046 sqft
Building
- Style
- Contemporary
- Year built
- 1997
- Living area
- 2,046 sqft · 1.5 stories
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- FHA · Oil
Recorded sales
Apr 15, 2016
Bk/Pg OPM-150101
More on So Pomperaug Av
4 SO POMPERAUG AV
$317,680 · Built 1988
11 SO POMPERAUG AV
$424,860 · Built 1991
33 SO POMPERAUG AV
$95,910 · Built 0
45 SO POMPERAUG AV
$71,110 · Built 0
57 SO POMPERAUG AV
$313,980 · Built 1993
58 SO POMPERAUG AV
$425,560 · Built 1995
78 SO POMPERAUG AV
$253,920 · Built 1995
97 SO POMPERAUG AV
$508,820 · Built 1994