Assessed value
$207,670
$144,750 bldg · $62,920 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS60
Year built
1999
2,228 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 1999
- Living area
- 2,228 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- FHA · Oil
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Meadow Crest Dr
6 MEADOW CREST DR
$224,920 · Built 1999
14 MEADOW CREST DR
$216,260 · Built 1999
15 MEADOW CREST DR
$220,190 · Built 2003
23 MEADOW CREST DR
$316,750 · Built 2008
24 MEADOW CREST DR
$73,260 · Built 0
29 MEADOW CREST DR
$236,900 · Built 2006
32 MEADOW CREST DR
$72,240 · Built 0
37 MEADOW CREST DR
$361,630 · Built 2014