Skip to main content

Parcel · Map 205700

154 FLANDERS RD

Owner: DUNHAM GLEN E & LUCIA A V

Assessed value

$316,300

$247,230 bldg · $69,070 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2001

3,666 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2001
Living area
3,666 sqft · 1.5 stories