Skip to main content

Parcel · Map 197240

5 STONE HOLLOW RD

Owner: MALDONADO JIMMY; WINTERS-MALDONADO ROBERTA D

Assessed value

$461,610

$397,980 bldg · $63,630 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2016

4,298 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2016
Living area
4,298 sqft · 2.5 stories
Exterior
Clapboards
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Jun 24, 2020

    Bk/Pg OPM-190600022

    $662,000

More on Stone Hollow Rd