Assessed value
$254,620
$170,890 bldg · $83,730 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS60
Year built
2006
3,112 sqft
Building
- Style
- Duplex
- Year built
- 2006
- Living area
- 3,112 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Vinyl
- Heat
- Radiators · Propane
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Saw Pit Hill Rd
24 SAW PIT HILL RD
$140,670 · Built 1991
30 SAW PIT HILL RD
$292,480 · Built 2009
46 SAW PIT HILL RD
$134,710 · Built 1991
60 SAW PIT HILL RD
$180,330 · Built 1993
80 SAW PIT HILL RD
$230,670 · Built 2004
86 SAW PIT HILL RD
$253,400 · Built 1997
96 SAW PIT HILL RD
$220,920 · Built 2001
106 SAW PIT HILL RD
$118,340 · Built 2018