Skip to main content

Parcel · Map 183610

294 RAIL TREE HILL RD

Owner: THOMAS ASHLEE R & RANELLI SAM C

Assessed value

$338,230

$256,520 bldg · $81,710 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2012

2,770 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2012
Living area
2,770 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Apr 18, 2022

    Bk/Pg OPM-210400015

    $649,000

More on Rail Tree Hill Rd