Skip to main content

Parcel · Map 183120

68 SANFORD RD

Owner: FENN EDWARD J JR & MYRA J

Assessed value

$268,510

$197,130 bldg · $71,380 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2006

2,804 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
2006
Living area
2,804 sqft · 1.8 stories
Exterior
Vinyl
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Jun 14, 2006

    Bk/Pg OPM-50159

    $420,000
  2. Feb 28, 2006

    Bk/Pg OPM-50097

    $370,000

More on Sanford Rd