Skip to main content

Parcel · Map 182100

314 MINORTOWN RD

Owner: SEQUEIRA JOSEPH M & DEBRA S

Assessed value

$186,360

$111,580 bldg · $74,780 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2002

1,404 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
2002
Living area
1,404 sqft · 1.0 story
Exterior
Texture 1-11
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Minortown Rd