Skip to main content

Parcel · Map 173400

180 WASHINGTON RD

Owner: CIRILLO PIER FRANCESCO + PELLETIER; ROBERTA L

Assessed value

$199,580

$127,440 bldg · $72,140 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1993

1,937 sqft

Building

Style
Victorian
Year built
1993
Living area
1,937 sqft · 2.0 stories