Skip to main content

Parcel · Map 170900

137 BARN HILL RD

Owner: SOLITIS RONALD A & LINDA D

Assessed value

$250,300

$171,990 bldg · $78,310 land

Acreage

Land use

OS60

Year built

2004

2,473 sqft

Building

Year built
2004
Living area
2,473 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Barn Hill Rd

137 BARN HILL RD — Woodbury Land Records