Skip to main content

Parcel · Map 170800

144 BARN HILL RD

Owner: HORROCKS HILLARY

Assessed value

$261,270

$187,870 bldg · $73,400 land

Acreage

Land use

OS60

Year built

2004

2,638 sqft

Building

Year built
2004
Living area
2,638 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Barn Hill Rd