Skip to main content

Parcel · Map 16800

46 RUCUUM RD EXT

Owner: PERSICO ANASTASIA V

Assessed value

$282,100

$199,750 bldg · $82,350 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2001

3,495 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
3,495 sqft · 1.9 stories
Exterior
Clapboards
Heat
FHA · Oil

Recorded sales

  1. Jun 10, 2016

    Bk/Pg OPM-150136

    $375,000

More on Rucuum Rd Ext